Zobrazených všetkých 7 výsledkov

Amon light travertine detailne zobrazenieAmon light travertine v interiéri

Amon light travertine

57.00 93.00  bez DPH

Amon light travertine – prírodný kameň sa vyníma hlavne v interiéri, či už v prevedení dlažby alebo obkladu. Jemné farebné prevedenie sa hodí do moderného ale i tradičného konceptu, je skrátka nadčasový.

Classic MixTravertine detailClassic Mix Travertine realizácia

Classic MixTravertine

39.00 81.00  bez DPH

Classic MixTravertine je z hľadiska dizajnu neprekonateľný. Vyniká napr. v realizácii kúpeľní či vo wellness centrách, kde víťazia jeho charakteristické vlastnosti. Typické póry tohto prírodného kameňa vytvárajú nádhernú, drsnú štruktúru.

Leonardo Travertin detailLeonardo travertine

Leonardo Travertin

36.00 78.00  bez DPH

Leonardo Travertin je naozaj vkusný prírodný kameň, ktorý určite neprehliadnete. Pôsobí neopracovane a hrubo no napriek tomu je neodolateľný. Prírodné farby a rôznorodá štruktúra  nepodlieha módnym trendom, preto môžeme tento kameň nazvať trvácnym.

Navona light travertineNavona Light Travertin obklady

Navona Light Travertin

66.00 99.00  bez DPH

Navona Light Travertin má všestranné a pestré využitie. V galérii obrázkov môžete vidieť nádherné realizácie z interiéru i exteriéru. Patrí k obľúbeným typom kameňa vďaka jeho technickým i estetickým vlastnostiam.

Scabas TravertinScabas travertine dlažba

Scabas Travertin

69.00 108.00  bez DPH

Scabas Travertin patrí k obľúbeným typom prírodného kameňa. Jeho teplé, zemité sfarbenie dokonale ozdobí váš interiér.  Jemné, farebné rozdiely vytvárajú zaujímavú, nepravidelnú štruktúru.

Silver travertineSilver travertine v exteriéri

Silver travertine

69.00 108.00  bez DPH

Silver travertine je zväčša používaný ako dlažbový prírodný kameň. Je symbolom pevnosti, sily a stálosti. V interiéri je vhodný aj do namáhavejších priestorov ako sú kuchyne či pracovne. V exteriéri nájde využitie ako dlažba na terase alebo pri bazéne.

Toscano mix TravertinToscano mix Travertine dlažba pri bazéne

Toscano mix Travertin

51.00 87.00  bez DPH

Toscano mix Travertin je originálny každým svojím kúskom. Zachováva si farebnosť aj štruktúru. Zmodernizuje vaše okolie a nepotrebuje náročnú údržbu. Zaručene vytvorí luxusný a zároveň útulný domov.