Zobrazených všetkých 12 výsledkov

Mozaika Antique Blend

Antique Blend

96.00  bez DPH

Mozaika Antique Blend v zaujímavých zemitých farebných odtieňoch, spríjemní a zvýrazní krásu prírodného kameňa. Kamenná mozaika je vhodná najmä na obklady. Moderné trendy preferujú návrat k prírode a prikláňajú sa práve ku kamennému dizajnu.

Mozaika BotticinoMozaika Botticino obklad

Botticino

117.00  bez DPH

Mozaika Botticino v prevedení bieleho prírodného kameňa dokáže zaujať v rôznych realizáciách. Jej výhodou je všestranné použitie, taktiež jej neutrálne farebné prevedenie dokonale zapadne do každého interiéru či exteriéru.

Mozaika Botticino Silver

Botticino Silver

111.00  bez DPH

Mozaika Botticino Silver má veľmi zaujímavé prevedenie tvarov i farby. Už podľa názvu dominuje zvýrazneným, šedým odtieňom.

Mozaika Crema Fantasy

Crema Fantasy

108.00  bez DPH

Mozaika Crema Fantasy má nevýraznú štruktúru a svojim vzhľadom dokonale zapadne do akejkoľvek farebnej kombinácie interiéru. Táto jemná kolekcia je určená obdivovateľom elegancie.

Mozaika Crema Nouva

Crema Nouva

108.00  bez DPH

Mozaika Crema Nouva je dokonalým doplnkom moderného interiéru, ktorému dodáva ten správny šmrnc a eleganciu.

Mozaika Noce

Noce

102.00  bez DPH

Mozaika Noce má zaujímavé prevedenie tvarov ale i farby, kde sa strieda výraznejšia štruktúra s úplne jemným tónom. Dokáže tak maximálne oživiť interiér a pôsobí zaujímavo. Prírodný materiál tu pekne vynikne, pri realizácii vyzerá živo a moderne.

Mozaika Peach Blend

Peach Blend

102.00  bez DPH

Mozaika Peach Blend je typickou kamennou mozaikou s tzv. tehlovými farebnými odtieňmi. Oživí tak priestory interiéru či exteriéru a pôsobí vkusne a moderne.

Scabas

Scabas

102.00  bez DPH

Mozaika Scabas a krásne prevedenie kameňa s typickou, nepravidelnou štruktúrou. Tento typ mozaiky sa hodí do interiéru ale i exteriéru, kde zdôrazní určité miesta a vyzdvihne súčasné trendy.

Mozaika SilverMozaika Silver detail tvarov

Silver

111.00  bez DPH

Mozaika Silver v chladných, šedých farebných tónoch pôsobí veľmi moderne a štýlovo. Prírodný kameň a jeho uhladený vzhľad v rôznych veľkostiach tvarov pôsobí masívne, no elegantne.

Mozaika WaterjetMozaika Waterjet detailné zobrazenie

Waterjet

336.00  bez DPH

Mozaika Waterjet a jej jemné línie, rôzne tvary, prírodné farby a nenápadná štruktúra sa dokonale hodí pre obklady. Vytvorte si tak jedinečný dizajn a kombinujte štýl nikdy nestarnúcej mozaiky.

Mozaika White detailné zobrazenie

White

102.00  bez DPH

Mozaika White predstavuje elegantné spestrenie a jednoduchý tvar, ktorý sa dokonale hodí k akémukoľvek farebnému prevedeniu.

Mozaika White onyx obkladMozaika White onyx v kuchyni

White Onyx

408.00  bez DPH

Mozaika White Onyx pôsobí jemne a prirodzene, no napriek tomu dokáže spestriť každý interiér. Vyníma sa v realizáciách obkladu, najmä v kuchyni. Tento nestanúci štýl vám zaručí stálosť z vizuálneho aj funkčného hľadiska.