Vznik

Po rokoch pôsobenia a naberaní skúseností v zahraničí sme sa rozhodli zúročiť naše poznatky a otvoriť prevádzku kamenárstva, špecializujúcu sa viac na výrobky z prírodného a technického kameňa pre interiérovú architektúru. Od začínajúcej firmy s kanceláriou a dielňou o rozlohe 200 m2 sme postupným rozšírovaním vytvorili firmu s vnútornými priestormi na ploche 3600 m2, kde nájdete okrem výrobnej časti s najmodernejšími technológiami priestranný showroom a sklad s viac ako 10 000 m2 materiálu.

Individuálny a profesionálny prístup

Kamenárstvo STONE patrí na Slovensku medzi lídrov v svojom odvetví. Spolupracujeme s kuchynskými štúdiami, stavebnými firmami, architektmi, projektantmi a samozrejme aj s koncovými zákazníkmi. Pôsobíme na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Nemecku a v iných okolitých štátoch. Náš vysoko kvalifikovaný a zručný tím má možnosť vytvárať produkty najvyššej kvality za pomoci najmodernejších technológií, ako sú CNC stroje, leštiace automaty a iné kameňoobrábacie stroje.

Inovácie

Vízia firmy je neustále sa zlepšovať. Našou úlohou je sledovať súčasné trendy, vyberať pre vás tie najlepšie materiály a zvoliť najlepší systém na ich opracovanie, aby spĺňali vaše požiadavky. Snažíme sa počúvať nie len zákazníkov, ale aj naších kolegov či dodávateľov, ktorí rozširujú náš obzor a posúvajú nás vpred. Kamenárstvo prešlo medzičasom zmenami, ktoré už zaznamenali viaceré pracovné úspechy. V roku 2016 sme spustili vynovenú webovú prevádzku a našou aktuálnou novinkou v roku 2019 je aktualizázia webovej stránky a spustenie eshopu, kde si klienti môžu vybrať varianty prírodného kameňa i v pohodlí domova. Ďalšou novinkou je vynovený vizualizér kuchyne, ktorý vám umožní ľahšie sa rozhodovať pri výbere kameňa do vašej kuchyne.

eshop-o-nas

Viac o nás

Snažíme sa vám priblížiť naše realizácie prostredníctvom článkov na našom webe. Ponúkame vám rôzne možnosti, nápady, trendy a inšpirácie v sekcii blogových príspevkov alebo prostredníctvom príspevkov na sociálnej sieti Facebook. Staňte sa našimi fanúšikmi a budete včas informovaní o všetkých našich novinkách.