Vznik


Kamenárstvo vzniklo v roku 2008 pod prvotným, historickým názvom ROYAL MIX s.r.o. V roku 2016 nastal čas pre zmenu a odvtedy firma vystupuje pod názvom Kamenárstvo STONE s.r.o.. Firma realizuje svoje projekty v rámci tej najvyššej kvality a patrí medzi lídrov vo svojom odvetví. Pôsobí hlavne na Slovensku, ale aj v okolitých štátoch.

7 hodnôt, ktorými sa riadime


1.) Máme sen, ktorý začína rodinou a rozširuje sa na celý svet.
2.) Zaviazali sme sa k neustálemu zlepšovaniu.
3.) Chceme byť vynikajúci a vždy sa snažíme prispieť k najlepším hodnotám.
4.) Obdivujeme a rozpoznávame prácu najvyššej kvality.
5.) Snažíme sa počúvať našich spolupracovníkov, kolegov, klientov a dodávateľov.
6.) Etické a morálne hodnoty sú pre nás kľúčové.
7.) Nadovšetko si vážime našich klientov.

Individuálny a profesionálny prístup


Kamenárstvo STONE patrí na Slovensku medzi lídrov v svojom odvetví. Pôsobíme prevažne na Slovensku, v Česku, Rakúsku, Nemecku a v iných okolitých štátoch. Pracujeme s koncovými zákazníkmi, kuchynskými štúdiami, stavebnými firmami, architektmi, projektantmi a s kýmkoľvek, komu môžeme byť nápomocní. Náš vysoko kvalifikovaný a zručný tím má možnosť vytvárať produkty najvyššej kvality za pomoci najmodernejších technológií, ako sú CNC stroje, leštiace automaty a iné kameno-obrábacie stroje.

eshop-o-nas

Inovácie


Vo firme sa neustále zlepšujeme a prispôsobujeme nielen pre našich klientov, ale snažíme sa počúvať aj našich kolegov či dodávateľov, ktorí rozširujú náš obzor a posúvajú nás vpred. Kamenárstvo prešlo viacerými zmenami, ktoré zaznamenali viaceré pracovné úspechy. Od roku 2016 sme spustili webovú prevádzku a našou aktuálnou novinkou v roku 2019 je aktualizázia webovej stránky a spustenie e-shopu, kde si klienti môžu vybrať varianty prírodného kameňa i v pohodlí domova.

Viac o nás


Zaviazali sme sa k neustálemu zlepšovaniu sa, čo plánujeme aj dodržiavať. Pracujeme na budovaní vzťahov so svojimi existujúcimi i potenciálnymi zákazníkmi. Snažíme sa vám priblížiť naše realizácie prostredníctvom článkov na našom webe. Ponúkame vám rôzne možnosti a inšpirácie v sekcii blogových príspevkov alebo prostredníctvom príspevkov na sociálnej sieti Facebook. Staňte sa našimi fanúšikmi a budete včas informovaní o všetkých našich novinkách.